vizitka kraldotekluka.jpg

ENERGETICKÉ MASÁŽE

   Léčení s pomocí energie je známá, prastará metoda léčení přikládáním rukou. Lze jej využít k léčení veškerých fyzických i duševních potíží, k léčbě akutních nemocí a potíží jako je nachlazení, chřipka, angína nebo například stres. Dále k léčbě všech závažných i chronických onemocnění. Je hojně využívané k podpoře osobního růstu.
    Léčení pomáhá udržovat tělo v rovnováze a dobré fyzické i psychické kondici. Tiší stres a uvolňuje napětí. Dodává tělu potřebnou energii. Přináší úlevu v době nemoci a pomáhá při rekonvalescenci.
    Léčení je vhodné pro všechny, není omezené věkem ani zdravotním stavem, s jedinou vyjímkou těch, kteří mají kardiostimulátor. Nemá žádné vedlejší účinky.
    Dobrých a trvalých výsledků s pomocí  léčení, lze dosáhnout pouze jeho pravidelnou a dlouhodobou aplikací. Počet léčení určuje hloubka vašich potíží. Minimálním základem by mělo být alespoň pět léčebných sezení. Aplikují se po dobu pěti dní, vždy jedno sezení pravidelně každý den.

    Během  léčení sedíte nebo ležíte oblečeni.  Léčitel postupně přikládá své ruce přes oblečení na různé části vašeho těla. Používá k tomu standardizované pozice rukou, které postupně pokryjí všechny důležité orgány těla. V případě potřeby pak doplní základní léčení o speciální pozice navíc. Délka i počet léčení je vždy individuální a odvíjí se zcela podle potřeb léčeného. Vhodné je vyhradit si na léčebné sezení dostatek času.
    
    Léčebné sezení je možné podstoupit i bez nutnosti návštěvy léčitele nebo docházení na sezení. Lze jej snadno aplikovat i na velkou vzdálenost. V takovém případě je vhodné dohodnout si léčení na dobu, kdy klidně sedíte nebo ležíte, nebo na dobu spánku. I zde platí, že délka a počet  léčení se zcela odvíjí podle potřeb léčeného.
GF9KtLAK69xvZ1nYZq9B24wGOPaL7xUVY_OoLpeb0iSoUm0D0aC3mRFkGy6dcKc6GHwzRoY.jpg
6lN2uQnqVNJ4CPtnYKIuXrf73_sJQuRqL7jcDHokbhL_q6i-fO6v7zopfDNGtYi_Y0GUS30.jpg
s1X2uko0n2mnJHzlsD6P3da8_vjzkDqmWvqzEKD1jP0VO2cWHZEObNvuXTBn-uk8wgZ1SFw.jpg
VVP17ZtnWw0SViQegsDakuMPAw8kvIrUdw33aAEBPopddX6GsKL7k-5dMGf66TzzN3VIfzE.jpg
u4qWhhiu1IBznaN-PIHTqZpoiqTkFVJKAEAH1MHvEqPfCpZayd3CuCe6qfyzxjUIDtLBFOg.png
facebook-logo.jpg
Při objednání na termín služby e-mailem nebo telefonicky poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů,podle zákona o GDPR 25/5/2018 o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisu.
 Akceptuji poukázky: Unišek, Unišek plus, Ticket - multi (sport a kultura),E-Ticket
- poukázky nelze směňovat za hotovost
- poukázky lze použít pouze na masérské služby
- poukázky musí být vyčerpány v plné výši, nelze vracet hotovost.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one