vizitka kraldotekluka.jpg

OBJEDNÁNÍ, PŘÍCHOD,PLATBA

Možností platby. Hotově,na fakturu/faktury lze i pro jednotlivcem platba před terapii. Prodloužení poukazuje:200,-Kč -vyjimka je slevové portály-tam platnost naprodloužuji. -

sobota,svátky-příplatek 100,-KČ/hod (objednání minimálně 3 dní předem.)
 Stále zákazníky bez příplatku.
 
PŘÍCHOD A OBJEDNÁNI

Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste využili nákupu předplaceného slevového kuponu.

POZOR: v případě, že máte slevový voucher nebo dárkový kupón prosím napište  do emailu nebo SMS, kdy byste si rezervaci přáli a následující informace:

-Jméno a telefonické spojení pro potvrzení rezervace nebo případné změny-Vaše unikátní referenční číslo voucheru nebo kupónu,ID akce. Ozvu se Vám v co nejkratší době a vše vyřeším k Vaší spokojenosti.

-Objednujte se prosím na tel:776257304(SMS) neboJUNATALKA@seznam.cz 14 prácovnich dni předem.

-Zájemců je spoucty tak Vás prosím promyslete si dobu kdy chcete přijít.Večerní termíny budou zabrány pravděpodobně nejvíce.Podívejte se také na pracovní dobu v kontaktech.Pokud budete schopni přijít v dopoledních hodinách,termíny se pro Vás najdou rychleji a dříve.

-V případě, že nebudete moci přijít na Vámi rezervovaný termín, prosím upozorněte mě minimálně 24 hodin předem a to především u masáží.V případě, že svou rezervaci nezrušíte včas,bohužel budu nucena považovat Váš voucher za vyčerpaný. Vždy se snažím Vám vyjít maximálně vstříct.

-Platnost slevových voucherů se z administrativních důvodů neprodlužuje.

-U zvýhodněných permanentek platí, že pokud se nedostavíte na rezervovaný termín bez omluvy, která je nutná 24 hodin předem, termín se bere jako využit a je vám odečten z počtu masáží na permanentce.


- Pokud se na proceduru dostavíte později, bude vám zkrácena o stejný čas, jako zpoždění. Toto opatření je důležité, jelikož za vámi jsou objednaní další klienti a není možno posouvat čas naobjednaných masáží. Proto prosím buďte dochvilní a plánujte si masáže, tak aby nedocházelo k podobným situacím. Děkujeme :-)

- Pokud se stane, že na proceduru naopak přijedete brzy, prosím dostavte se maximálně 10 minut předem. Klientů je hodně a masér musí mít pauzy, abychom vám poskytly služby ve stejné kvalitě. Není možné chodit o 20 a více minut dříve. Respektujte tato pravidla. Dřívější příchody se stávají stále častěji a pro maséry jsou nepříjemné. Děkujeme :-)

POZN: Vyhrazujeme si možnost změnit objednaný termín klientem a to v případech: nemoci, úrazu, rodinných důvodů a nebo v případě neočekávaných komplikací zamezujících v práci (např. problémy s dopravou zamezující dostat se do místa výkonu práce, počasí zamezující dostat se do místa výkonu práce, havárie vody či topení apod.). Klientovi musí být vždy nabídnut termín náhradní. Děkujeme za pochopení :-)

GF9KtLAK69xvZ1nYZq9B24wGOPaL7xUVY_OoLpeb0iSoUm0D0aC3mRFkGy6dcKc6GHwzRoY.jpg
6lN2uQnqVNJ4CPtnYKIuXrf73_sJQuRqL7jcDHokbhL_q6i-fO6v7zopfDNGtYi_Y0GUS30.jpg
s1X2uko0n2mnJHzlsD6P3da8_vjzkDqmWvqzEKD1jP0VO2cWHZEObNvuXTBn-uk8wgZ1SFw.jpg
VVP17ZtnWw0SViQegsDakuMPAw8kvIrUdw33aAEBPopddX6GsKL7k-5dMGf66TzzN3VIfzE.jpg
u4qWhhiu1IBznaN-PIHTqZpoiqTkFVJKAEAH1MHvEqPfCpZayd3CuCe6qfyzxjUIDtLBFOg.png
facebook-logo.jpg
Při objednání na termín služby e-mailem nebo telefonicky poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů,podle zákona o GDPR 25/5/2018 o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisu.
 Akceptuji poukázky: Unišek, Unišek plus, Ticket - multi (sport a kultura),E-Ticket
- poukázky nelze směňovat za hotovost
- poukázky lze použít pouze na masérské služby
- poukázky musí být vyčerpány v plné výši, nelze vracet hotovost.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one